Antalya - Yorgan Yıkama - Yorgan Temizleme - Muratpaşa - Konyaaltı - Kepez - Lara - Firmaları - Fiyatları

Yorgan Yıkama Antalya

Antalya Merthan Yorgan Yıkama Firması olarak; müşterilerimizin Yorganlarının temiz ve sağlıklı olması için, en kaliteli ve organik temizlik ürünleri ile yıkama ve temizleme işlemlerini gerçekleştiriyoruz.
Yorgan ve battaniye, bizlerin kışın en sıklıkla kullandığımız, soğuktan koruyucu ürünler arasında gelmektedir. Bu neden den dolayı en çok mikrop, toz, ve bakteri gibi haşereler ile de karşı karşıya kalan ürün konumundadır.

Elyaf olan yorganlar ve battaniyeler kolay bir şekilde yıkanabilmektedirler. Ama yün yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, o kadar kolay olmamaktadır.Antalya Merthan Yorgan Yıkama

Yorgan Yıkama ile ilgili teknikleri ne şekilde, nasıl, kaç derecede, hangi deterjanlarla yıkanacağını bilmemiz gerekmektedir. Aksi taktirde renk solmaları, ürünlerin çekmesi gibi sorunlarla karşı karşıya kalabiliriz.

Antalya Yorgan Yıkama yapan firmalar içerisinde yerimizin ilk beş arasında görüyoruz. Düşük maliyetlerle bu işi yapan birçok firma yıkama esnasında ağartıcılar kullanarak ürünlere zarar verebilmektedirler. Sağlığınız açısından güvenilir firmalar seçmelisiniz.

Tavsiyemiz yorganların ve battaniyelerin senede en az bir kez, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanmayı veya temizlenmesi gerekmektedir.

Yorgan Yıkama Fiyatları

Yorgan Yıkama fiyatları, tek kişilik, çift kişilik ve yün yorgan, pamuk yorgan olmak üzere değişiklik göstermektedir. Konuyla ilgili detaylı bilgileri şirket yetkilimizden öğrenebilirsiniz.