Antalya Yerinde Halı Yıkama Temizleme Hizmetleri

Yerinde Halı Yıkama Nasıl Yapılır?

Antalya Merthan Yerinde Halı Yıkama; Yerinden Kaldırılması veya kalkması mümkün olmayan yerinde halıların, profesyonel ekiple evinize, İşlerinize gelinerek yerinde yıkama işlemidir. Yerinde Halılar yapıştırılarak yere sabitlendiğinden dolayı, Yerinden sökülmesi Ve tekrar yapıştırılması zor ve ekstra masraflar çıkarır. Bu durum hem cebinizi hem De zamanınızı alır. Uzman ekibimiz ve buna bağlı olarak son model makinelerimizle Antalya Yerinde Halı Yıkama şirketi olarak işinde yılların verdiği tecrübemizle ihtiyaçlarınıza karşılık veriyoruz

Yerinde Halı Yıkama Hizmeti Yapılan Yerler

Ofisler, Cami’iler, Kuran Kursları, Oteller, moteller, İşyerleri, Evler, Plazalar. Kullanmış olduğumuz Kimyasallar; Yerinde Halı Temizliği Şampuanı Olarak bitkisel bazlı Halı Şampuanı Ve Leke Çıkarıcıları Kullanılmaktadır. Yıkama sonrasında yerin kuruması hava ve ortama bağlıdır.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Firması olarak üstün kaliteli temizleyiciler ve doğru uygulamalar ile halılarınızın bakımlı bir şekilde kalması sağlanıyor. Temizlik sonrası bakterilerden tamamen arındırılmış olan Halılar temiz ve sağlık koşullarına uygun olarak sizlere teslim ediliyor. Yerinde Halı Yıkama konusunda şirketimizden Destek alabilirsiniz.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Fiyatları

Antalya Yerinde Halı Yıkama İşlemleri, öncelikle halıların süpürülmesi, yıkanması ve kalan sulu kısımların vakumlanarak durulanması işlemlerinden oluşuyor. Son Olarak ise halılar kurutularak sahiplerine teslim ediliyor.

Antalya Yerinde Halı Yıkama Fiyatları; Yerinde Halı Yıkama yerin metrekare büyüklüğüne ve profesyonel hizmetler kapsamında fiyatlandırılmaktadır. Fiyat Bilgisi almak İçin firmamız ile görüşerek bilgi alabilirsiniz.