Antalya - Yatak Yıkama - Yatak Temizleme - Muratpaşa - Kepez - Konyaaltı - Lara - Firmaları - Fiyatları

Yatak Yıkama Antalya

Antalya Yatak Yıkama firması olarak; müşterilerimizin yıl içinde sürekli kullanabileceği Yatakların temiz ve hijyenik olmasıiçin, anti bakteriyel, kaliteli temizlik ürünleri ile yıkama ve temizleme işlemini gerçekleştiriyoruz.

Yataklar, vücutlarımızın en çok temas halinde olan evimizin vazgeçilmez parçasıdır. Bu nedenden dolayı yatak temizliği en önemli konular arasındadır. Yatakların belirli zaman aralıkları ile temizlenmesi, yıkanması gerekmektedir.

Yatak Yıkama ile ilgili hangi kimyasalları kullanacağımızı ve teknikleri bilmiyorsak, her ne kadar çok temizlik malzemesi kullanılırsa kullanılsın, üzerilerindeki mikroplardan kurtulmak mümkün olmayacaktır.

Antalya'da Yatak Yıkama yapan firmalar içerisinde yaptığımız işlerden dolayı kendimizi ilk beş arasında görüyoruz. Diğer bir yandan ise düşük maliyetlerle bu işi yapmaya çalışan birçok firma veya aracının da olduğunu biliyoruz. Bu tür kişilere güvenip de sağlığınızla oynatmayın.

Yatak yıkama fiyatları ise iki kısımdan oluşmaktadır. Tek kişilik ve çift kişilik diye ikiye ayrılmaktadır. Konuyla ilgili bilgi almak için lütfen şirket yetkililerimizle irtibata geçiniz.

Yataklar Neden ve Nasıl Kirlenir?

Yataklar, vücutlarımızın en çok temas halinde olan evimizin vazgeçilmez bir parçasıdır. Bu nedenden dolayı diğer yıkanması gereken ürünler gibi yatak temizliği de en önemli konular arasında yer almaktadır. Yataklarımızın belirli süre aralıkları ile temizlenmesi, yıkanması gerekmektedir.

Günümüzün üçte birini uyuyarak, yatağımızda geçiririz. Bu zaman süresinde vücudumuzdan deri ve bazen de kıllarımız yatağın üzerine dökülür. Diğer bir özelliğimizde vücudumuzun sürekli terlemesidir. Bu da yatakta nem oluşmasını sağlamaktadır. Peki bunlara bağlı olarak yatakta ne gibi durumlar oluşturur?

Hepimizin bildiği gibi yatağımızın zamanla sarardığını gözlemlemişizdir. Yatakta oluşan bu sararmanın vücudumuzun terinden olduğu ve bu nedenle sarardığını düşünürüz. Ama bu biraz eksik birazda yanlış bir bilgidir. Bu tür lekelerin sadece terimiz ile değil, döktüğümüz deri ve kıllarda yatağımızın sararmasına neden olmaktadır. Aslında gerçek şu ki, yatağı sarartan bunlar değildir, bunlarla beslenen MAYTLAR. Sararmaların aslında maytların kendisi de olmayıp, bunların dışkılarıdır yatağımızı sarartan!halı içerisindeki maytlar - Merthan Yatak Yıkama

Tek bir mayt bir gün içerisinde vücut ağırlığının otuz katı kadar dışkı bırakır. Diğer yandan da bunların sayıları çok hızlı bir şekilde artmaya başlar. Bizler her ne kadar yatağımızın çarşaflarını günlük olarak değiştirsek de, yatağın içine geçen az miktarda olsa maytlar buralarda yuvalanır ve çoğalır. Diğer yandan dışkı bırakmaya başlarlar. Yatağın içi kısa zamanda kir ve bakteri yuvasına döner.

Ev hanımlarının bir çoğu ve bazı müşterilerimizde sıklıkla karşılaştığımız durum, Yatakları silmeleridir. Yatağı ıslak bezle sileyim derken daha berbat olması, kuruduktan sonra ise nemle oluşan sarı renklerin ortaya çıkmasıdır. Bunun sebebi, biz fark etmeden içeriden kirlenen yatağımızın kiri dışarı kusmasıdır. MAYTLARIN dışkıları bize ne gibi zarar verir? Kimilerinde kaşıntı, özellikle bronşit, astım gibi rahatsızlıkları olanların sabaha karşı nefes daralması,öksürük gibi sağlık sorunları oluşabilir.

Her Yatağın yılda en az 2 kere, bu işi bizim gibi profesyonel yapan firmalar tarafından yıkanmayı veya temizlenmesi gerektiğini düşünmekteyiz.