Stor Perde Yıkama - Temizleme

Stor Perde Yıkama Antalya

Antalya Stor Perde Yıkama firması; Antalya bölgesinde stor perde temizleme alanında göstermiş olduğu performansı ve gün geçtikçe artan müşteri portföy ile siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermektedir.

Stor perde yıkama işlemi dikkat edilmesi gereken, özel şampuanlarla temizleme yapılması gereken bir perde türü dür. Bu yıkama işlemi uzman ekiplerce yapılması gerekmektedir.

Stor perdeler ofislerimizin evlerimizin, vazgeçilmez ve bir dekoratif perde çeşitleridir.

Renk renk ve desen desen, bulunduğu ortamları şenlendiren bu perdelerin kirlenmesi ve bütün bu güzellikleri bozulmasını kimse istemez. Belirli aralıklarla stor perdelerin yıkanması gerekmektedir.

Hijyenik bir şekilde Antalya’da stor perde yıkama hizmetini veren firmamız sizi bu sorunlardan kurtarmaktadır.

Stor Perdeleri yıkama işinde eğitim almamış halı yıkama firmalarının Stor Perdenize zarar verebileceğinizi unutmamanızı isteriz.

Antalya’nın en eski Halı ve Koltuk Yıkaması olan Merthan Halı ve Koltuk Yıkama Fabrikası Stor Perde temizliğinde sizlere hizmet vermektedir.

Stor Perde Temizliği

Stor perdelerin temizliği bulunduğumuz ortamların ferahlığı ile doğrudan alakalıdır. Bunun yanı sıra zamanında temizlenmeyen storların ömrü kısalıp ve özellikle ipli storlar çok kısa zamanda deformesyon olacaktır. Storların daha uzun ömürlü olması için en az 6 ayda bir perdeler yıkanmalıdır. Bu nedenle hem temizlenmiş olacak hem de perdelerin ömrü uzayacaktır.