Antalya - Halı Yıkama - Halı Temizleme- Koltuk Temizleme - Yorgan Yıkama - Muratpaşa - Konyaaltı - Kepez - Firmaları - Fiyatları

Merthan Halı Temizleme fabrikası iletişim

Antalya Halı Yıkama Firmaları

Antalya Halı Yıkama firması Merthan; 2010 yılından bu yana temizlik alanında faaliyet göstermektedir. Uzman ve profesyonel ekibimizle Halı Yıkama, temizleme işlemi yapıyoruz.

Bunun yanı sıra; koltuk yıkma, stor perde yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve halı yıkama gibi genel temizik hizmetlerini de bünyemizde barındırmaktayız.

Halı Yıkama Fabrikası Merthan, her geçen gün iyi ve düzgün yaptığı işlerden dolayı müşteri potansiyelini artırmaktadır

Kullandığımız son teknoloji halı yıkama makineleri ve bitkisel bazlı halı şampuanları ile ürünleriniz ilk gün ki gibi yeni ve temiz olacağından şüpheniz olmasın.

Antalya'da diğer illerde olduğu gibi bir çok Halı Yıkama firmaları bulunmaktadır. Bunların içerisinde eski ve köklü firmalar olduğu gibi aracılık yapan ( fasoncu ) bir çok firma olduğunu biliyoruz. Burada ki en önemli konu halılarınızı kime teslim ettiğinizdir. Piyasaya en uygun fiyatlarla ve kaliteli şekilde hizmet verdiğimizden asla şüpheniz olmasın.

Antalya bölgesinde Muratpaşa, Konyaaltı, Kepez, Lara, Uncalı ilçeleri ve mahallelerine Halı Temizleme işlemlerini, garantili bir şekilde kendi firmamızda yapıp, ücretsiz servis hizmeti sunmaktayız.

Merthan halı yıkama Antalya

Misyonumuz

Halı, Battaniye, Yorgan ve Koltuk yıkama ile ilgili müşterilerimizin temizlik konusunda ki ihtiyaçlarını doğru analiz edip, doğal ürünler kullanılarak, hijyen ve temizlik konusunda alanında en iyi hizmeti veren firma olmayı amaçlamaktayız.